Movies
Ratings
1432
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
BurningRated ★ 1.5
TenetRated ★ 5.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.5
The Scent of LoveRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
MineRated ★ 2.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0
GretaRated ★ 2.5
Long Live the KingRated ★ 2.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Ben is BackRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Perfect DateRated ★ 2.5