Series
Ratings
65
Mr. SunshineRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
City HallRated ★ 2.0
All InRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
The PackageRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.5- SoulmateRated ★ 2.5
Woman of DignityRated ★ 0.5
Something in the RainRated ★ 2.0
Tomorrow with YouRated ★ 1.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.0