Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.5
Museum HoursRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0- MotRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0