Titles you rated
A Complete UnknownRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 2.5
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 2.5
Our SeasonRated ★ 2.5
WishRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 2.5
Blue Gate CrossingRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Asako I & IIRated ★ 3.0