Titles you rated
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
ContactRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
ArahanRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.5