Titles you rated
The Bacchus LadyRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Very Good GirlsRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The PiperRated ★ 2.5
A Man and a WomanRated ★ 2.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0