Titles you rated
- BodyguardRated ★ 3.5
The Return of IljimaeRated ★ 3.0- Rainbow RomanceRated ★ 2.0
Glory JaneRated ★ 3.0- Loving YouRated ★ 3.0
SnowmanRated ★ 4.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
What's Up FoxRated ★ 3.5
Hello My TeacherRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 3.5
Miss RipleyRated ★ 3.0
Nonstop 1Rated ★ 3.5
Summer ScentRated ★ 3.5
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.5
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Paradise RanchRated ★ 2.5
Sharp2Rated ★ 2.5
Thousand Years of LoveRated ★ 2.5