Titles you rated
AssassinationRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.5
The Purge: AnarchyRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 5.0
The EyeRated ★ 3.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
RobotRated ★ 5.0
The RingRated ★ 3.0
Dr. NoRated ★ 3.0
Battle Royale II: RequiemRated ★ 4.0