Titles you rated
LiveRated ★ 4.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Band of SistersRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
CircleRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 2.5