Movies
Ratings
881
12 Angry MenRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
SimulantRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.5