Movies
Ratings
439
PeppermintRated ★ 0.5
DriveRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
SnatchRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.0
The OthersRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 3.0
HancockRated ★ 2.5