Titles you rated
The ManipulatedRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.5
Haunted PalaceRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.0- Good BoyRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Pyramid GameRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0