Titles you rated
Sing StreetRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 2.5
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
The DreamersRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 3.5