Titles you rated
Bicentennial ManRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 2.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 3.0