Movies
Ratings
1031
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
The Ridiculous 6Rated ★ 4.0
SpiderheadRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Cowboys & AliensRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Beverly Hills Cop: Axel FRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0