Titles you rated
IronheartRated ★ 1.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
Agatha All AlongRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
DarkRated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.5
DarkRated ★ 5.0
It's NightRated ★ 2.5
Black SummerRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0