Movies
Ratings
719
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Texas Chainsaw MassacreRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0