Series
Ratings
71- Men on a MissionRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- Hello JadooRated ★ 3.0
- 도라에몽 17기Rated ★ 3.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.5