Movies
Ratings
328
The Lives of OthersRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 2.5
MulanRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0