Series
Ratings
89
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
MaidRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0