Series
Ratings
120
Oh My GhostRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Water Polo YankeesRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Hotel KingRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 2.5
All My Love For YouRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0