Movies
Ratings
29
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0