Movies
Ratings
1076
EternalsRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
RampageRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
No.3Rated ★ 3.5
Fist of FuryRated ★ 4.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 4.0