Movies
Ratings
290
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 1.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 1.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 1.0
The HousemaidRated ★ 1.5
BrokenRated ★ 1.5
BedevilledRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 1.0
FluRated ★ 1.5
The Plan ManRated ★ 1.5