Titles you rated
The ExpendablesRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0