Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5