Movies
Ratings
948
FrankensteinRated ★ 3.0- Capital LoveRated ★ 5.0
- LiliesRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Seven SamuraiRated ★ 4.5
The Ghost WriterRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.0
Raging BullRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.5
MalignantRated ★ 3.0
RenfieldRated ★ 3.5
C'mon C'monRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Adaptation.Rated ★ 4.0
O Brother, Where Art Thou?Rated ★ 4.0
The FlyRated ★ 4.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 3.5