Movies
Ratings
1231
UnhingedRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Hail, Caesar!Rated ★ 3.5
SuburbiconRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
ShaftRated ★ 2.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
GlassRated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 3.0
CollateralRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0