Series
Ratings
43
Game of ThronesRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
My Long Awaited Love StoryRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.0
- Haken no HinkakuRated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0