Titles you rated
VeteranRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 4.0
Yo-Kai Watch: The MovieRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
Intimate EnemiesRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
The Dead GirlRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0