Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 1.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 0.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
RememberRated ★ 2.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0