Movies
Ratings
532
Ruby SparksRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
American PieRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
There's Something About MaryRated ★ 4.0
April FoolsRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0