Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
MoonRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 3.5
Stranger Than ParadiseRated ★ 5.0
Searching for Sugar ManRated ★ 3.5
Wings of DesireRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Thank You for SmokingRated ★ 3.5
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
The Son's RoomRated ★ 4.0
Midnight CowboyRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 3.5
The ArtistRated ★ 3.5
The GraduateRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.0
JawsRated ★ 2.5
The Wizard of OzRated ★ 4.0
In the Name of the FatherRated ★ 3.5