Movies
Ratings
354
The LoverRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 1.5
McQueenRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0