Movies
Ratings
100
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.5