Movies
Ratings
916
FreedomRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
LavaRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
UpRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
StealthRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 2.5