Movies
Ratings
132
Our Little SisterRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5