Movies
Ratings
198
Angels & DemonsRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.5
War HorseRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.0