Titles you rated
ChefRated ★ 2.5
LoganRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
One ChanceRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
Big Momma's HouseRated ★ 3.0
BrünoRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
PlatoonRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.5
Major League IIRated ★ 3.0
PaulRated ★ 3.0