Series
Ratings
36
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Gintama°Rated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 5.0