Titles you rated
A Star Is BornRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Forbidden DreamRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Bring Me HomeRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
UpgradeRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0