Titles you rated
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 4.5
Steve JobsRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5