Titles you rated
- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- History of ScruffinessRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Presumed InnocentRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 3.0
Captains of the WorldRated ★ 4.5
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.5