Titles you rated
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 5.0
Beyond the CloudsRated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 1.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5