Titles you rated
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0