Titles you rated
Almost FamousRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
KingmakerRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Hit ManRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5