Titles you rated
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
New TrialRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0