Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Cars 3Rated ★ 4.0
I Am DragonRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Hardcore HenryRated ★ 3.5
Demolition ManRated ★ 4.0
Happy Feet TwoRated ★ 4.5
EqualsRated ★ 3.0
The AccountantRated ★ 4.5
Volcano HighRated ★ 3.5