Titles you rated
Little WomenRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 1.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5