Titles you rated
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 3.5
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 2.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5